پورموسوی: از جامعه داوری عذرخواهی می‌کنم/ به مومنی رضایت‌نامه نمی‌دهیم - فارسی مگ

فارسی مگ
ورود شما به فارسی مگ را خیر مقدم عرض می نماییم.
به دلیل بروز بودن سایت لطفا از سایر صفحات وب هم دیدن نمایید.

تبلیغات هزینه نیست بلکه زمینه سازی برای معرفی وب خود به دیگران و درآمد زایی برای شماست .

نويسندگان
علی بی زد
موضوعات وب
دانلود(۱٥)
آهنگ(۱٥)
موزیک(٩)
عکس(۸)
ایران(۸)
تصاویر(٧)
خبر(٧)
آهنگ جدید(٧)
فوتبال(٦)
ورزشی(٥)
بهار(٥)
گزارش(٥)
نیوز(٥)
تتلو(٤)
خبری(٤)
دانلود آهنگ(٤)
کتاب(٤)
جهان(۳)
پزشکی(۳)
هنر(۳)
المپیک(۳)
دانلود کتاب(۳)
دانلود آهنگ جدید(۳)
تتلو جدید(٢)
بهار نیوز(٢)
پارس ناز(٢)
کتاب خانه(٢)
یوفا(٢)
علیشمس(٢)
درمان(٢)
تیم(٢)
بدن(٢)
ایبنا(٢)
شادمهر(٢)
پارس(٢)
پرسپولیس(٢)
سلامت(٢)
الف(٢)
ورزش(٢)
بازی(٢)
بازیگران(٢)
جامعه(۱)
دربی(۱)
گوشی(۱)
نویسنده(۱)
ستاره(۱)
سفر(۱)
موبایل(۱)
سایت(۱)
فرانسه(۱)
کارگردان(۱)
لیگ(۱)
کشور(۱)
کامران و هومن(۱)
بیماری(۱)
تهران(۱)
مجله(۱)
مصرف(۱)
دکتر(۱)
سلامتی(۱)
متن(۱)
ناز(۱)
خبر نیوز(۱)
آیفون(۱)
کتاب خوانی(۱)
خارج(۱)
اسکیزوفرنی(۱)
مگه میشه(۱)
سیروان خسروی(۱)
برانکو(۱)
خسروی(۱)
دولتی(۱)
مدال(۱)
واکنش(۱)
تکست(۱)
تقریب(۱)
ریو(۱)
دلخور(۱)
ای تی(۱)
نود(۱)
امیر تتلو(۱)
موزیک جدید(۱)
مثل شیر(۱)
آهنگ جدید تتو(۱)
میگنا(۱)
فریاد گر(۱)
گرازش(۱)
مشکل من نیست(۱)
خبر جدید(۱)
سیروان(۱)
حالم بده(۱)
چقدر تنهام(۱)
تبلت(۱)
مهدی احمدوند(۱)
مهدی جهانی(۱)
مرجع کتاب(۱)
خبر کتاب(۱)
نویسنده کتاب(۱)
تبلیغاتپورموسوی: از جامعه داوری عذرخواهی می‌کنم/ به مومنی رضایت‌نامه نمی‌دهیم

 

 

 • پورموسوی: از جامعه داوری عذرخواهی می‌کنم/ به مومنی رضایت‌نامه نمی‌دهیم

  سیداکبر پورموسوی در گفت‌وگو با نیمار فوتبالی، در ابتدا درباره تساوی تیمش برابر سپاهان، اظهار کرد: بازی خوبی بود و همان‌طور که پیش‌بینی می‌کردم فوتبال ناب خوزستانی، رو به جلو، زیبا و تماشاگرپسندی را شاهد باشیم، خدا را شکر این امر نیز محقق شد.

  وی افزود: ما در این دیدار موقعیت‌های زیادی داشتیم که متاسفانه با کم‌دقتی آن‌ها را از دست دادیم ولی همین که توانستیم در تمام دقایق بازی تیم خوب سپاهان را تحت فشار قرار دهیم، نشان داد بازیکنان در حال رسیدن به این باور هستند که می‌توانند از دیدارهای آینده با امتیاز خارج شوند و در آسیا نیز حریف دست و پا بسته‌ای برای رقبای‌مان نباشند.

  سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان گفت: من تا قبل از این بازی گفته بودم که به یک دفاع وسط نیاز داریم اما با عملکردی که از کعبی و علایی دیدم، مطمئن شدم که می‌توانیم با همین بازیکنان‌ اطمینان کنیم و اگر نتوانستیم در این پست بازیکنی جذب کنیم، مشکلی وجود ندارد.

  وی با تقدیر از بازیکنان تیمش به دلیل ارائه نمایش خوب برابر سپاهان عنوان کرد: تمام مواردی که از تیم سپاهان آنالیز کرده بودیم بازیکنانم با تمرکز بالا در زمین اجرا کردند که از این بابت از آن‌ها تشکر می کنم.

  پورموسوی در ادامه با عذرخواهی از جامعه ورزش و داوری به دلیل اعتراض به عملکرد داور این بازی در صحنه‌ای که به ضرر تیمش پنالتی اعلام شد، گفت: من بعد از بازی نیز با داور صحبت کردم، هر چند که داور چهارم من را از زمین بازی اخراج کرده بود. من خودم به انجام چنین حرکاتی اعتقاد ندارم اما باتوجه به این‌که در چند بازی از داوری متضرر شده بودیم، از کوره در رفتم که از جامعه داوری عذرخواهی می‌کنم.

  وی همچنین درباره خداحافظی اینستاگرامی مهدی مومنی بازیکن تیمش که در دیدار روز گذشته پنالتی حساس این تیم را به بیرون زد و از سوی برخی تماشاگران مورد اهانت قرار گرفت، عنوان کرد: تماشاگران پس از این که مومنی این پنالتی را از دست داد به او توهین کردند ولی باید یادمان باشد همین بازیکن هفته گذشته برابر استقلال تهران درحالی که خودش در موقعیت گلزنی بود به بازیکن دیگری پاس داد تا او نیمار فوتبالی بزند. شاید او تا حالا در این فصل گلی به ثمر نرسانده است اما واقعا زحمت می‌کشد و در زمین دوندگی دارد.

  سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان افزود: نباید به بازیکنی که پولی دریافت نکرده و با تمام وجود بازی می‌کند به این صورت رفتار شود. به هر حال پنالتی‌زن اول تیم ما حسن بیت‌سعید است و روز گذشته وقتی مومنی از بیت سعید خواست که او پشت توپ بیاستد و پنالتی را بزند، پذیرفت و با هم توافق کردند. به هر حال از دست رفتن این پنالتی طبیعی است و برای هر بازیکنی پیش می‌آید که در حساس‌ترین لحظات بازی، پنالتی را از دست بدهد ولی ما مربیان و همچنین هواداران باید از بازیکنان حمایت کنیم.

  وی بیان کرد: بازیکنی که پول نمی‌گیرد و با تمام سختی‌ها ایستاده و شانه خالی نکرده است، کارش قابل تقدیر است.

  پورموسوی با اشاره به درخواست مومنی جهت دریافت رضایت‌نامه، گفت: او شب گذشته با من صحبت کرد و باتوجه به این‌که از واکنش برخی هواداران بسیار ناراحت و گله‌مند بود، درخواست رضایت‌نامه داشت و باید بگویم ما اجازه نمی‌دهیم که او از تیم برود، چرا که به او نیاز داریم و باید از او حمایت کنیم. بیشتر بازیکنانی که از تیم جدا شدند، توافقی بوده است اما مومنی می‌ماند زیرا او را می‌خواهیم. او حتی امروز صبح نیز جهت دریافت رضایت‌نامه به باشگاه مراجعه کرده است ولی ما به او رضایت‌نامه نمی‌دهیم.

  انتهای پیام


تاريخ : چهارشنبه ٦ بهمن ،۱۳٩٥ ساعت: ۱٠:٥٠ ‎ق.ظ ا نویسنده : علی بی زد ا نظرات ()
تگ ها :


امکانات وب